Kontaktinformasjon

B.O. Rør og Elektro AS.
Kanalveien 54,
5068 Bergen
Telefon 55 36 18 60
E-mail: post@rorogelektro.no
Regnskap: regnskap@rorogelektro.no

For direktenummer til kontaktpersoner se nedenfor

 

Kontaktskjema

Ditt navn (påkrevd)

Telefonnummer (påkrevd)

Din e-postadresse

Melding

 

Kontakter

Rørleggervakt (utenom vanlig arbeidstid)
97 99 70 59 Kun for utførte prosjekter
Hovednummer 55 36 18 60
Regnskap 55 36 18 60 regnskap@rorogelektro.no
Post post@rorogelektro.no
Elektriker
Daglig leder / Saksbehander Ottar Eeg 90 63 60 11 ottar@rorogelektro.no
Fagansvarlig / Saksbehandler Martin Nydal 90 63 60 34 martin@rorogelektro.no
Saksbehandler Trond Haaland 90 63 60 82 trond@rorogelektro.no
Sakbehandler Aleksander Bruås 98 24 41 92 aleksander@rorogelektro.no
Rørlegger
Daglig leder / Saksbehandler Jarl Bruvik 98 24 41 95 jarl@rorogelektro.no
Prosjektleder Kjell Bruås 98 22 88 32 kjell@rorogelektro.no
Varmepumpe
Daglig leder / Saksbehandler Kristian Hesthamar 98 24 41 90 kristian@rorogelektro.no
Ventilasjon
Daglig leder / Saksbehandler Rickard Angel 93 23 78 47 cmvang@online.no